ÜRÜN DETAYLARI

Flokser, sahibi olduğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim tesislerinde, ev ve ofis mobilyaları için döşemelik teknik deri ve kumaş üretmektedir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına ve uzun yıllara dayanan üretim tecrübesine sahiptir. Akredite laboratuvarlar tarafından verilen test sonuçlarını ve teknik deri için gerekli tüm kalite belgelerini bünyesinde bulundurmaktadır.

AR-GE çalışmaları sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte, koleksiyonlardaki doğallık hissi veren ürünleriyle sektörde, modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açmaktadır. Cazip tasarımlar ve deri benzeri özelliklerin kazandırılmasına odaklanarak, ürünlerine su geçirmezlik, leke tutuculuk, yanmazlık özellikleri vererek çok çeşitli renk ve desen seçenekleri sunmaktadır.

Flokser aynı zamanda farklı zeminlerde piyasaya yön veren yüzey tasarımları ile geniş kumaş koleksiyonuna da sahiptir. Dokuma, örme, raşel ve koagüle zeminlere emprime, emboss, print, bronzik desen çeşitliliğini geniş renk skalası ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Ürün seçenekleri arasında iz yapmayan, kolay temizlenebilen, dayanıklı, uygun desen ve renk çeşidi gibi özellikler sıralanabilir.

Ev ve ofis mobilyası üretiminde sahip olduğu marka bilinirliği ile “Kaliteli ve Güvenilir” marka algısını her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.