ÜRÜN DETAYLARI

Günümüzde duvar kağıtları renk ve desen bakımından çok çeşitlilik göstermektedir. Temiz bir görüntü elde etmenin yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılabilen duvar kağıtları, güneş ışığına dayanıklıdır ve uzun yıllar solmaz. PVC esaslı duvar kağıtları, leke ve kir tutmaz, ıslak olarak silinebilir hatta fırça ile temizlenebilir. Uygulandıktan sonra ek yerleri belli olmaz, kolay sökülebilir. Banyo mutfak gibi ıslak hacimlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Günümüzde “kaydırmaz” halı diye bilinen “PVC kaymaz zemin kaplı halılar” pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Banyo, mutfak, çocuk oyun alanları ve daha pek çok zeminde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler, neme karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir.
Kolay temizlenebilir özelliği ile tozu ve kiri tutmamaktadır. Alerjiye duyarlı kişilerin rahatlıkla kullanabileceği toz tutmayan bu halılar uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunulmaktadır.
PVC kaymaz zemin kaplı halılar maliyeti düşük ürün grubu içerisinde yer aldığı için üretim hızı ve kalitesi aynı oranda artmaktadır. Dekorasyon trendlerine uygun üretim kolaylığı ile evlerden iş yerlerine kadar pek çok alanda uygun seçenekler sunmaktadır.