ÜRÜN DETAYLARI

Flokser, birçok uluslararası markanın test standartlarına uyum sağlamakta ve Reach standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Müşterilerinin farklı standart talepleri doğrultusunda uygun testlerden geçen ürünler, farklı iklim özelliklerine sahip birçok ülkenin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sezona yönelik dünya trendlerini takip ederek uzman tasarım ekibiyle birlikte koleksiyonlarını tasarlamakta, uygun tuşe, dayanıklı ve kolay bakımı yapılabilen, yıkanabilir ürünlerini farklı renk çeşitliliği ile sunmaktadır.

Üründe istenen özelliğe göre polyester, viskon, pamuk gibi farklı zeminler kullanılabilmektedir. Poliüretan ürünlerini koagüle üretimi ile zenginleştirerek kullanım alanlarına yönelik ürünler üretilmekte, PVC ile dayanıklı ve uzun ömürlü bir üretim gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca nefes alabilen poliüretan ve koagüle ürünlerle, doğal derilere alternatif olarak doğaya geri dönüşümlü ürünler hazırlamaktadır.
Mont, eldiven, tayt, pantolon, etek, elbise, yağmurluk, şapka, küçük kullanım yerleri olan garnilik ve biyelik alanlarda kullanılabilen Flokser ürünleri; çevreye duyarlı, inovatif ve ekolojik çalışmalarla üretilmektedir.