Flokser Tekstil bünyesinde yer alan çalışanımızın işlerini “kaliteli ve verimli” bir şekilde yürütebilmeleri için gerekli olan tüm teknik donanım ve yetkinliklerin sürekli olarak geliştirilmesi ve günün gereği olan tüm insan kaynakları uygulamalarını kurum kültürümüze uygun olarak bünyemize katarak yaratıcı ve geliştirici bir iş ortamı sağlamak amacıyla kurulmuş olan İnsan Kaynakları Departmanı Genel Müdürlük bünyesinde faaliyet göstermektedir. Flokser Tekstil kurucu başkanı sayın Rafet Tükek’in liderlik özelliklerinden kaynaklanan, grup başarısının özünü oluşturan ortak değerler, tüm çalışanlar tarafından anlaşılıp benimsenerek bir Flokserli Olmak kültürü oluşturulmuştur.

Flokser Tekstil’de “İnsan” öncelik taşımaktadır. İnsan kaynakları açısından bakıldığında ise ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri, katılımlı yönetim, öncülük, saygınlık, kalite, tam bilgilendirme, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesine bütünleşir.

İnsan Kaynakları departmanı genel olarak kurumumuzu hedeflerine götürecek olan “geleceği yönetme” potansiyeline sahip adayları bünyemize toplamak gibi temel bir görevi üstlenirken bir yandan da çalışanların yetkinliklerini geliştirmek için sürekli eğitim, etkin, adil ve objektif ölçüm yöntemlerine dayalı performans değerlendirme ve gerçekçi kariyer planlama, etkin ücret yönetimi, takdir ve tanıma sistemi, öneri ödül sistemi gibi insan kaynakları sistemlerinin yanı sıra çalışanlarımızın ve ailelerinin “iş saatleri içinde ve dışında” güler yüzlü ve mutlu olacakları hizmet anlayışını benimsemektedir.

“Amacımız mutlu çalışan, başarılı şirkettir.” Kariyer.flokser.com.tr‘yi ziyaret ederek cv’nizi oluşturabilirsiniz.