ÜRÜN DETAYLARI

Flokser olarak, Ayakkabılık ve terliklik sektörleri için müşterilerimizin ihtiyacını karşılamanın dışında, beklentilerinin üstünde ürün tasarlayarak müşterilerimizi memnun etmek birinci önceliğimizdir.

Sektörde bir ilk olan devlet onaylı tasarım merkezi ekibimizle değişen trendleri ve modayı yakından takip ederek farklı ve inovatif ürünlerle sektörde fark yaratıyoruz.

Aynı zamanda müşterilerimiz için renk, desen, tuşe, kalite ve kullanım kolaylığı gibi kriterlerle özel olarak hazırladığımız ayakkabılık/terliklik suni deri ürünlerimizle müşterilerimizin de sektörde farklılaşmasını sağlıyoruz.

Hammadde ve üretim teknolojisindeki gelişmeleri, global arenada sektörün öncülerini ve prestijli fuarları yakından takip ediyoruz. Teknolojiyi ve modayı ürünlerimizle bütünleştirerek insanların günümüzdeki ihtiyaçlarını çok yönlü olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Ayakkabılık, terliklik sektörlerinde PU (koagüle) ve PVC suni deri ürünlerimizi, Ar-ge ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla sürekli geliştiriyoruz.

Ayakkabılık sektörü için PU ve PVC ayakkabılık zenne (kadın), merdane (erkek), çocuk grupları için sporluk, botluk, astarlık ürün gruplarında suni deri ürünlerimizle modaya uygun, farklılık yaratacak ve pazarın ihtiyacına cevap verecek ayakkabılık ürünler üretiyoruz.

Hammadde, proses ve teknolijik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz firmamızda istenilen desen, renk, kalınlıkta, istenilen kalitede ürünlerle her yıl yenilenen koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Sporluk

Bünyemizde bulunan koagüle hattımız sayesinde %100 PU poliüretan, zemin ve cildi ile renge renk ayakkabılık yüzlük ürünler üretiyoruz. Aynı zamanda istenilen kalınlık, renk ve desende PVC yüzlük ürün gruplarımız da mevcuttur.

Zenne/Merdane

Doğal deriye yakın tuşesi ile zenne (bayan), merdane (erkek) ayakkabılık PU suni deri ürünlerimiz ile istenilen kalite, renk, desen ve tuşede ürünler ile müşteride kullanım kolaylığı sağlayan ürünler üretiyoruz.

Sektörün fark yaratan finishli, tuşeli botluk, ayakkabılık PVC suni deri ürünlerimiz de mevcuttur.

Astarlık

0, 8-1, 0 mm kalınlığında PU ve PVC teknik deri ürün gruplarımızla yüzlük deri ile kombin kullanılabilecek astarlık suni deri üretiyoruz.

İletişim Fomu

Tüm soru istek görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.