ÜRÜN DETAYLARI

Flokser olarak, ürettiğimiz çantalık ürünlerle, bu sektörde dünya trendlerini takip eden, modaya uygun ve nihai üründe farklılık yaratan özel tasarım koleksiyonlar hazırlamaktayız. Trendleri sorgulamanın en iyi yolunun, bu alanı iyi takip etmekten geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle, moda araştırmacılarının gelecek sezonlarda ön plana çıkabilecek renk, kumaş, doku tahminlerini en uygun ürün altyapısında birleştirerek bu alana hizmet veriyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerde modayı takip etmenin yanı sıra farklı teknikleride ürünlerimizde birleştirerek pazara fark yaratan ürünler sunuyoruz. Bu doğrultuda amacımız, müşterilerimiz için özel koleksiyon hizmetleri ile onlarında farklılık yaratmasını sağlamaktır. Çünkü kazanmanın iyi bir işbirliğinden geçeceğini çok iyi biliyoruz.

Çantalık sektörüne hizmet vermek için PU (poliüretan), PVC ve tekstil altyapılı teknik deri yeni ürünlerimizi ar-ge, hammadde ve pazar araştırmaları ile geliştirmekteyiz. Bunun arge ve üretim teknolojilerine yatırım yapmaktan geçtiğinin farkındayız. Sahip olduğumuz entegre üretim tesisimiz, teknolojilerimiz ve üretim kapasitemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz

Çanta sektörüne hizmet anlayışımızda, müşterilerimize fonksiyonel fayda sunmak amaçlı tasarladığımız ürünler bulunmaktadır. İç astar kullanmaya gerek olmadan, hem fiziksel özellikleri bakımından uygun, hem de görsel olarak nihai kullanıcının ilgisini çeken renk ve desenlerdeki ürün gruplarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Tüm örme, dokuma, süet, microfiber ve daha birçok altyapıdaki çantalık suni deri ürünlerimizin, çantaya kazandırdığı duruş ve formu üretici ve nihai kullanıcıyı düşünerek tasarlıyoruz. Tasarladığımız bu ürünlerimiz çanta, kemer, cüzdan, valiz, aksesuar ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

İletişim Fomu

Tüm soru istek görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.