ÜRÜN DETAYLARI

Flokser Tekstil olarak, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim kapasitesine sahip olan tesisimizde uzun yıllara dayanan üretim tecrübemizle Ev&Ofis Mobilyalarında, Ev Tekstili için Döşemelik Teknik Deri ve Döşemelik Teknik Kumaş üretmekteyiz. Akredite laboratuvarlar tarafından verilen test sonuçlarını ve teknik deri için gerekli tüm kalite belgelerini bünyemizde bulundurmaktayız.

Pazarın kendi içinde değişen talepleri doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine uygun ürünleri, yurtiçi ve yurtdışında global satış ağımız ile kaliteli ve hızlı şekilde sunmaktayız. Sektörün tek devlet destekli tasarım merkezine sahip tesisimizde yenilikçi çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte, koleksiyonlardaki doğallık hissi veren ürünlerimiz ile modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açmaktayız. Cazip tasarımlar ve gerçek deri benzeri özelliklerin kazandırılmasına odaklanarak su geçirmeyen, leke tutmayan, nefes alabilir teknik deri üreterek çeşitli renk ve desen seçenekleri sunmaktayız.

 Mobilya, Ofis ve Ev tekstili sektörlerinde sahip olduğumuz “Kaliteli ve Güvenilir” marka algısını müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutarak her geçen gün büyütmeye devam etmekteyiz.

Flokser Tekstil olarak PVC ve PU ürünlerde örme, raşel, dokuma, nonwoven, waterjet ve koagüle gibi farklı zeminlerle ürünlerimize zenginlik kazandırmaktayız. Ayrıca bu zeminlerimize farklı yüzey tasarımları geliştirerek geniş döşemelik deri&kumaş koleksiyonu oluştururak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu çeşitli zeminlerle üretmiş olduğumuz suni deri ürünlerimize emprime, emboss, print, bronzing vb. finishing hatlarımızda desen çeşitliliği katıyoruz. Ayrıca geniş renk skalası ile PVC teknik deri ve nefes alabilen PU teknik deri ürünlerini müşterilerimize ulaştırmaktayız. Ürün seçeneklerimiz arasında iz yapmayan döşemelik kumaş, kolay temizlenebilen-leke tutmayan döşemelik kumaş, antibakteriyel teknik deri, mukavemeti yüksek teknik deri, su geçirmeyen teknik deri, UV dayanımı yüksek teknik deri ve kedi-köpek tırmalamasına dayanıklı teknik deri gibi özelliklere sahip ürünlerimizle ev ve ofis koltuk/mobilyalarında, baza ve başlıklarda, mutfak-masa ve sandalyelerinde ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Flokser Tekstil olarak döşemelik suni deri kumaş sektöründe müşterilerimize daha hızlı, daha etkin hizmet verebilmek adına firmamızda 21 farklı ürünümüzden sürekli renkleriyle birlikte stok bulundurmaktayız. Müşterilerimize istenen metrajlarda aynı gün servis hizmeti sunmaktayız.

Ev ve ofis koltuklarında, baza ve başlıklarda, mutfak-masa ve sandalyelerinde sürekli kullanıma uygun ürünlerimiz zengin renk ve desen çeşitleriyle ortak depomuzda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ortak depo ürünlerinin tavsiye kullanım alanları:

Ev ve ofis koltukları: SIN RACHEL-SIN LORIENT-SIN SOLE(K)-SIN SANTANA-SANTA GLORY-SIN ORIENT-SIN ORIENT(M)-SIN VISAGE-ALK BELLO-STN ASPENDOS-KOA FURNISOFT

Baza ve başlıklarda: NW ALVARO-NW SUNNY-PLY SPACE-PLY BELLO-PLY SARTOR

Mutfak-masa ve sandalye: PLY ELVES-PLY ANCORE-PLY MELO-PLY ARDEN-PLY ARWEN

İletişim Fomu

Tüm soru istek görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.