ÜRÜN DETAYLARI

Flokser olarak, her sezon farklı bir heyacanla hazırladığımız zengin koleksiyonumuzla müşterilerimize ilham vermeye devam etmekteyiz. Sektördeki tek tasarım merkezine sahip firmamız gelişen teknoji ve yeniliklere ayak uydurarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Dünya trendlerini ve fuarlarını takip eden güçlü tasarım ve Ar-ge ekibimizle birlikte her sezon yenilikçi ürünler tasarlamakta, müşterilerimizle işbirliği yaparak kendilerine özgü yaratıcı inovatif ürünler sunarak pazarda farklılık yaratılmaktadır.

Birçok uluslararası markanın yetkili üretici ünvanına sahip olmamızla birlikte; bu firmaların kimyasal ve fiziksel test standartlarına ve REACH tüzüğüne uygun üretim yapmaktayız.

Sahip olduğumuz özgün üretim prosesleriyle PU giyimlik-PVC giyimlik-Koagüle giyimlik ürünlerle sektörde farklılık yaratmaktayız.

Giyimlik suni deri kumaşlarla; pantolonluk deri, yağmurluk deri, ceketlik deri, montluk deri, elbiselik deri, taytlık deri, eteklik deri, eldivenlik deri, şapkalık deri, garni ve biye gibi birçok alanda kullanılabilecek ürünlerimizle pazara yön vermeye devam ediyoruz. Sahip olduğumuz entegre üretim tesisimiz, teknolojilerimiz ve üretim kapasitemiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Giyimlik sektöründe müşterilerimizin ürünlerinin kullanım alanlarını düşünerek yarattığımız zengin koleksiyonumuzda viskon, polyester, pamuk gibi farklı iplikler kullanarak fonksiyonel özellikte giyimlik suni deri kumaşlarımızı her alanda şık ve zengin tutmaya devam ediyoruz.

Giyimlik suni deri kumaşlarla; pantolonluk deri, şortluk deri, yağmurluk deri, ceketlik deri, montluk deri, elbiselik deri, taytlık deri, eteklik deri, eldivenlik deri, şapkalık deri, garni ve biye gibi birçok alanda kullanılabilecek ürünlere sahibiz.

Özellikle esnek deri kumaşlar tasarlayarak alt grupta kullanılabilecek diz izi yapmayan pantolonluk deri ve taytlık derilerle sektörde farklılık yaratmaktayız.

Su geçirmeyen, dayanıklı, soğuk havalarda koruyucu özelliğe sahip fonksiyonel özellikteki derilerimiz tarım işçi kıyafetlerinde, avcı kıyaftelerinde, balıkçı kıyafetlerinde, mermer önlüklerinde, kasap önlüklerinde kullanılmaktadır.

T-shirt lerde, formalarda kullanılabilecek baskı alabilme özelliğine sahip özel geliştirilmiş baskılık derilerimizle, kumaşlar üzerine istenen desenler basılabilir.

İletişim Fomu

Tüm soru istek görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.