ÜRÜN DETAYLARI

Otomotiv Sektör Hakkında

Flokser olarak, Otomotiv sektöründe OEM Ana Sanayi ve Yan Sanayi firmaları ile geliştirip seri üretime geçtiğimiz ürün projeleriyle kısa sürede uluslararası arenada ismimizi duyurmayı başardık. Bu alandaki tecrübe ve yetkinliğimiz ile her gün daha fazla proje ile temas ederek finans gücümüz, yatırım desteğimiz ve üretim kapasitemiz ile büyük bir potansiyel oluşturmaktayız. Şartnameye uygun ürün geliştiren yetkin arge ve tasarım gücümüz ile çok iyi bir partner olmaktayız.

Premium ve Orta Segment Binek Araçlar, Ticari Araçlar, Yolcu Taşıtları, Deniz Taşıtları ve Demiryolu Taşıtları için uluslararası OEM firmaları için onaylı ürünler üretmekteyiz. Proje bazlı çalıştığımız onaylı Ana Sanayi – T1 firmalar ile sürekli işbirliği içerisindeyiz. İyi bir otomotiv vinil üreticisi olarak, koltuk ve başlık vinilinden güneş siperliği viniline, vites ve el freni körüğü vinilinden direksiyon kılıf viniline, torpido panel vinilinden taban halısı viniline kadar otomotiv iç trim kullanımındaki her parça için onaylı ürünler geliştirmekte ve konumlandırmaktayız. Ayrıca aftermarket segmenti için sürekli yedek parça ve muadil ürün hizmeti sunmaktayız.

Contract Sektör Hakkında

Flokser olarak, Contract sektörü için hemen hemen her uygulama sahasında tasarım ve performans çözümleri sunmaktayız. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış ürünlerimiz ile çeşitli hedef pazarları desteklemek için her daim güçlü, dinamik ve esnek bir yapıya sahibiz. Stok havuzumuzda hazır bulundurduğumuz koleksiyonlarımız ile müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.

Dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar, mimarlar ve iç mekan planlama profesyonelleri, konseptlerini ve sofistike tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için Contract teknik deri ürünlerimize çok güveniyor.

Sektörün önde gelen markalarında sınırsız renk ve tasarım seçeneği ile konumlandırdığımız ürünler sayesinde otel zincirleri, sağlık kurumları, okullar, kamu kuruluşları, bankalar, sinema-tiyatro ve eğlence merkezleri, havaalanı ve istasyonlar, cafe-restaurant zincirleri, eğlence merkezleri vb birçok toplu kullanım alanlarında müşteri beklentilerini yüksek performans ile karşılamaktayız.

Otomotiv Ürünler

  1. Seating&Headrest; 2. Armrest Vinyls; 3. GapHider; 4. Bellows&Handbreak; 5. Instrumental Panel; 6. Side&Door Panel; 7. Headliners; 8. Heelmats; 9. Airbags; 10. Sunvisor; 11. Caravans; 12. Motorcycles; 13. Agricultural; 14. VIP-Design; 15. Public Transportation

Contract Ürünler

  1. Outdoor & Marine; 2. Healthcare & Medicine; 3. Hospitality; 4. Office; 5. Residential; 6. Railways; 7. Public Spaces; 8. Military; 9. Private Jets;
  2. Cruise; 11. Child-House; 12. State Buildings; 13. Body & Fitness

Stok Programı

Contract Pazarı için yoğun olarak talep edilen orta düzey alev geciktiricilik (BS 5852 Part2 Source5, NF P 92-501 M2, DIN 4102 Part 1 B2, UNI 9175 Classe 1M. . vb), yüksek aşınma dayanımı, ağartıcı dayanımı, antimikrobiyel ve kolay temizlenebilir özellikleri karşılamaktadır.

Hastaneler, oteller, okullar, devlet daireleri, bankalar, sinema-tiyatro ve eğlence merkezleri, cafe-restaurant, işletmeler gibi toplu kullanım alanları, kişisel güvenliğine ve konforuna önem veren bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünümüz için 41 renk ile top bazında servis imkanı sunulmakta ve ortak depomuzdan tüm dünyaya hizmet verilmektedir.

TR STOCKON INC FR-5

Contract Pazarı için yoğun olarak talep edilen orta düzey alev geciktiricilik (BS 5852 Part2 Source5, NF P 92-501 M2, DIN 4102 Part 1 B2, UNI 9175 Classe 1M. . vb), yüksek aşınma dayanımı, ağartıcı dayanımı, antimikrobiyel ve kolay temizlenebilir özellikleri karşılamaktadır.

Hastaneler, oteller, okullar, devlet daireleri, bankalar, sinema-tiyatro ve eğlence merkezleri, cafe-restaurant, işletmeler gibi toplu kullanım alanları, kişisel güvenliğine ve konforuna önem veren bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünümüz için 41 renk ile top bazında servis imkanı sunulmakta ve ortak depomuzdan tüm dünyaya hizmet verilmektedir.

SIN SPRING FR

Yeni regulasyon ECE-R-118. 02 sertifikalı, Domestik grubu ve Dış Mekan-Yat Pazarı için yoğun olarak talep edilen alev geciktiricilik (BS 5852 Part0&1, EN1021, NFPA260, CAL-TB-116/117, IMO FTP Code Annex 1 Part 8. . vb), yüksek aşınma dayanımı, ağartıcı dayanımı, antimikrobiyel ve kolay temizlenebilir özellikleri karşılamaktadır.

Dış mekan, marine, yolcu taşıtları, binek taşıtlar, caravan, ev tekstili gibi alanlarda kişisel güvenliğine ve konforuna önem veren bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünümüz için 18 renk ile top bazında servis imkanı sunulmakta ve ortak depomuzdan tüm dünyaya hizmet verilmektedir.

PLY NAUTOLEX FR

Domestik grubu ve Dış Mekan-Yat Pazarı için yoğun olarak talep edilen alev geciktiricilik (BS 5852 Part0&1, EN1021, NFPA260, CAL-TB-116/117, IMO FTP Code Annex 1 Part 8. . vb), yüksek aşınma dayanımı, ağartıcı dayanımı, antimikrobiyel ve kolay temizlenebilir özellikleri karşılamaktadır.

Özellikle dış mekan ve marine için tasarlanan ve ilgili alanlarda yüksek performans ile beklentileri karşılayan ürünümüz için 10 renk ile top bazında servis imkanı sunulmakta ve ortak depomuzdan tüm dünyaya hizmet verilmektedir.

Otomotiv

Geleneksel teknik deri üretimi yerine yeni nesil teknik deri üretimi ile değişen dünyanın ihtiyaçlarına uygun, kalite standartlarında, çevre dostu ürünler geliştirerek sürdürülebilir bir büyüme ile yaşama değer katmaktayız.

Bitki kök ve yapraklarından elde edilen polimerlerle ürettiğimiz bio teknik deri ile premium segmentte yer alan OEM müşterilerimiz için ürün geliştirme çalışmalarımızı tamamladık. C-14 ölçümleri ile akredite laboratuvarlarda yapılan testler sonucunda %42 oranına kadar çıkabilen REACH uyumlu ve bio içerikli ürünlerimizi onaylatmış bulunmaktayız. Sürekli yenilenen koleksiyonlarımız ile bu segmente öncülük etmekteyiz.

Contract

Çevre ve insan sağlığı açısından sürdürülebilirlik noktasında sorumluluk sahibi bir firmayız. Bu sorumluluğun iş ortaklarımız tarafından da hissedilmesini arzu etmekteyiz. Bu nedenle DMF ve halojen içermeyen hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilen, uzun ömürlü, yüksek sürtünme ve aşınma dayanımına sahip, antimikrobiyel, geç tutuşur ve leke tutmaz özelliklerine sahip, REACH uyumlu ve bio içerikli teknik deri üretimi gerçekleştirmekteyiz. Sürekli yenilenen koleksiyonlarımız ile bu segmente öncülük etmekteyiz.

Flokser olarak yaşamın ve eko sistemin değerli olduğuna inanıyor ve bunları korumaya çalışıyoruz.

İletişim Fomu

Tüm soru istek görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.